Akleja błękitna Blue Star
Akleja błękitna Blue Star
Akleja błękitna Blue Star, znana również jako Akleja 'Blue Star', to ulubiona roślina florysty; idealna do ogrodu lub specjalnej kolekcji kwiatów. Roślina jest mrozoodporna, rośnie na słońcu lub w miejscu półcienistym i doskonale sprawdza się na rabatach. Ta wyjątkowa bylina kwitnie wiosną i latem, oferując piękne kwiaty.
Korzyści
Akleja błękitna Blue Star jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także łatwa w pielęgnacji i dostosowuje się do zróżnicowanych warunków środowiskowych. Jej wytrzymałość na mróz sprawia, że jest idealnym dodatkiem do ogrodu przez wiele sezonów.
Nasz produkt oferowany jest w niskiej cenie, zapewniamy szybką dostawę bezpośrednio od producenta oraz gwarancję wzrostu. Kup teraz i ciesz się urodą Akleja błękitna Blue Star w swoim ogrodzie!
- 3 x Aquilegia caerulea Blue Star
| Nazwa botaniczna | Aquilegia caerulea |
|---|---|
| Kategoria | Aquilegia |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 3x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna-Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 40cm - 60cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 9cm |
| USP | Łatwa roślina |
| Price per item | zł 11,65 |
Instrukcje sadzenia
Akleje to piękne rośliny o bardzo ozdobnych kwiatach. Przed posadzeniem należy dobrze namoczyć kłącza w roślinie korzeniowej. Posadź Akleje w trójkątnym układzie na głębokości około 10-12 cm. Rośliny lubią słoneczne lub lekko zacienione miejsca w ogrodzie. Usuń uwięzione łodygi kwiatów, aby zapobiec produkcji nasion.

