Allium Gladiator 11 cm doniczka
Allium Gladiator 11 cm doniczka
Allium Gladiator produkuje bardzo duże kwiaty. Kwitną jak gigantyczne kule o średnicy nawet 25 cm. Kwiaty są gęsto obsadzone tysiącami małych fioletowych kwiatków. Wysokość dostawy wraz z doniczką wynosi od 10 do 15 cm.
Korzyści produktu
Allium Gladiator to piękna roślina doniczkowa, która doda uroku Twojemu ogrodowi. Jej kwiaty mają niesamowity design i doskonale prezentują się na słońcu.
Niski koszt, szybka dostawa
Zamów Allium Gladiator 11 cm doniczka online na Plantazon.pl. Oferujemy szybką dostawę prosto od hodowców oraz gwarancję rośliny.
| Nazwa botaniczna | Allium Gladiator |
|---|---|
| Kategoria | Allium |
| Subcategory | cyclamineus |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 15cm |
| Głębokość rośliny | 11cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 125cm - 150cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 11cm |
Szczegółowe instrukcje sadzenia
Allium Gladiator 11 cm doniczka najlepiej sadzić w dobrze przemyślanej ziemi. Jak głęboko powinny być sadzone, zależy właściwie od wielkości cebuli. Ogólna zasada polega na sadzeniu cebul około 3 razy większych niż wielkość cebuli. Więc cebulę o średnicy 4 cm sadzimy na głębokość około 12 cm. Upewnij się, że ziemia, w której sadzisz jest dobrze rozluźniona. Jeśli ziemia jest bardzo sucha, możesz podlać. Gdy pąki wyjdą ponad ziemię, dodaj trochę organicznego nawozu. Po zakończeniu kwitnienia zostaw narcyzy.

