Allium Lato Piękno 9 cm doniczka
Allium Lato Piękno 9 cm doniczka
Allium Summer Beauty to piękna, niskorosnąca roślina cebulowa, która kwitnie przez całe lato. We wrześniu. Podczas kwitnienia roślina przyciąga wiele motyli. Jest to roślina bylinowa, która traci liście zimą.
Właściwości
- Wysokość dostawy: 10-15 cm
- Roślina w doniczce
- Mrozoodporna
- Kwiaty cięte, kolor fioletowy
- Łatwa w uprawie
- Okres kwitnienia: lato
- 1 bylina
Korzyści
Allium Lato Piękno 9 cm doniczka to doskonały dodatek do ogrodu, przyciągający motyle podczas kwitnienia. Roślina jest łatwa w uprawie, idealna dla początkujących ogrodników.
Niski koszt, szybka dostawa bezpośrednio od producentów, gwarancja wzrostu.
- 1 x Allium Summer Beauty
| Nazwa botaniczna | Allium Summer Beauty |
|---|---|
| Kategoria | Inne |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Kolor kwiatów | Purple |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 40cm - 60cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 9cm |
Krok 1: Sadzenie
Posadź cebulki około 25 cm głęboko na słonecznym miejscu i w żyznej glebie. Dolna powinna być trzy razy głębsza niż cebulka.
Krok 2: Pielęgnacja
Allium rośnie bez nadmiernego podlewania, ale przed kwitnieniem na wiosnę potrzebuje trochę więcej wody. Nawozić do początku kwitnienia jedynie pełnym nawozem organicznym, takim jak kompost.

