Astilbe arendsii Fanal 9 cm doniczka
Astilbe arendsii Fanal 9 cm doniczka
Astilbe Arendsii Fanal (Astilbe pióropuszka) to wspaniała roślina do cienia do półcienia w ogrodzie. Astilby mają imponujące wiechy złożone z małych kwiatków, idealne do obszarów wokół stawów.
Wysokość Dostawy
10-15 cm
Mrozoodporność
Tak
Okres Kwitnienia
Lato
Łatwy w Uprawie
Tak
Położenie Rośliny
Półcieniste
1 Roślina Bylinowa
Tak
Astilbe to silna, lekko drewniejąca roślina z pięknymi liśćmi i kłosami kwiatowymi. Sadź je w wilgotnej glebie o wysokiej zawartości torfu i kompostu. Wzdłuż brzegu stawu prezentują się bardzo ładnie. Najlepiej rosną na słońcu lub w półcieniu. Sadź Astilbe na głębokość 12 cm, zachowując odległość 40 x 40 x 40 cm między roślinami. Zapewni to piękne pokrycie liści. Nawoź wczesną wiosną granulkami obornika, a w trakcie wzrostu (maju-czerwcu) nawozem NPK 12-10-18.
Niski koszt, szybka dostawa od producenta prosto do Ciebie oraz gwarancja wzrostu.
- 1 x Astilbe arendsii Fanal
| Nazwa botaniczna | Astilbe arendsii Fanal |
|---|---|
| Kategoria | Astilbe |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Półcień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 60cm - 80cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 9cm |
Sadzenie Astilbe Fanal
Astilbe to silna, lekko drewniejąca roślina z pięknymi liśćmi i kłosami kwiatowymi. Sadź je w wilgotnej glebie o wysokiej zawartości torfu i kompostu. Wzdłuż brzegu stawu prezentują się bardzo ładnie. Najlepiej rosną na słońcu lub w półcieniu. Sadź Astilbe na głębokość 12 cm, zachowując odległość 40 x 40 x 40 cm między roślinami. Zapewni to piękne pokrycie liści. Nawoź wczesną wiosną granulkami obornika, a w trakcie wzrostu (maju-czerwcu) nawozem NPK 12-10-18.

