Białe tulipany Papugi 11/12 cm x 10
Białe tulipany Papugi 11/12 cm x 10
Te bardzo piękne, wyjątkowo ukształtowane tulipany bardzo wyobraźni. Dzięki swojemu kształtowi i kolorowi świetnie pasują do dekoracji kwiatowych i tworzą piękne rabaty w ogrodzie. Rosną dość wysoko, dlatego zaleca się sadzenie ich nieco dalej w tyle ogrodu. Kwitną w rozmiarze 10/11 i są mrozoodporne, idealne do cięcia.
Cechy:
- Rozmiar: 10/11
- Cebula kwiatowa
- Pozycja rośliny: półcienista
- Mrozoodporna
- Kwiaty cięte
- Zestaw 10 cebul tulipanów
Zalety produktu:
Te urocze tulipany dodają uroku do ogrodu, są łatwe w pielęgnacji i stworzą niezapomniane widoki. Kupując je, wspierasz również lokalnych hodowców i otrzymujesz gwarancję wzrostu.
| Nazwa botaniczna | Tulipa 'White Parrot' |
|---|---|
| Kategoria | Tulips |
| Subcategory | parrot |
| Dostarczone jako | Bulb |
| Ilość | 10x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Półcień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 10cm |
| Głębokość rośliny | 15cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 40cm - 60cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | 10/11 |
| USP | kwiat cięty |
| Price per item | zł 1,50 |
Instrukcje sadzenia i pielęgnacji:
Tulipan Biały Papuga 11/12 cm rośnie dość wysoko, dlatego miej to na uwadze podczas sadzenia w ogrodzie. Lepiej posadzić je trochę dalej w tyle, a na przodzie mniejsze cebule lub posadzić je na przykład pomiędzy lub z tyłu stałych roślin. Sadzić na głębokość około 8-10 cm w dobrze uprawionej ziemi. Nawozić wczesną wiosną zaraz po mrozie organicznym nawozem, a podczas wzrostu i kwitnienia jeszcze raz. Po przekwitnięciu usuń więdnące kwiaty. Pozwól tulipanom rosnąć, aż liście zaczną się zasychać.

