Carpinus Japonica 19 cm
Carpinus Japonica 19 cm
Carpinus japonica, znany również jako japoński jarząb, to gatunek jarzębu endemiczny dla Japonii. Jest to roślina doniczkowa mrozoodporna, która dostarcza pięknej zielonej ozdoby do Twojego ogrodu. Liście Carpinus Japonica są ciemniejsze niż u europejskich jarzębów, co dodaje unikalnego uroku.
Korzyści
Zakup Carpinus Japonica 19 cm gwarantuje piękno naturalnego krajobrazu w Twoim ogrodzie. Łatwa w pielęgnacji, ta roślina doniczkowa jest doskonałym dodatkiem do każdej przestrzeni zielonej.
Dostawa
Zamów teraz i ciesz się niskimi kosztami, szybką dostawą od producentów oraz gwarancją wzrostu.
- 1 x Crpinus Betulus
| Nazwa botaniczna | Carpinus Japonica |
|---|---|
| Kategoria | Carpinus |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 15-20cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Nie |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 3 m - 4 m |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 19cm |
Sadzenie Carpinus Japonica 19 cm
1. Namocz korzenie rośliny przez 2 godziny przed sadzeniem w wiadrze wody.
2. Wykop dołek o wymiarach 30x30x30 cm, wymieszaj ziemię ogrodniczą z odrobiną ziemi do doniczek.
3. Posadź Carpinus Japonica 19 cm tak, aby bryła korzeniowa była dokładnie podłożona.
4. Zapewnij roślinie dobrze przepuszczalną glebę oraz odpowiednią ilość wody, zwłaszcza w pierwszych tygodniach po posadzeniu.
5. Carpinus Japonica potrzebuje słońca, ale rośnie także dobrze w częściowym cieniu.

