Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Dcm Microgazon Plus Nawóz do trawników 1,5 Kg

Waga produktu (netto) 1.5 kg
33,95 zł
Obecnie brak na stanie
SKU
A10874
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odwiedź Plantazon i odbierz nawóz do trawników DCM Microgazon Plus wagi 1,5 kg. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebuje Twój trawnik!

Dcm Microgazon Plus Nawóz do trawników 1,5 Kg

DCM Microgazon Plus z jego 5-stopniowym działaniem zapewnia zielony trawnik bez obaw. Zapewnia odżywianie trawnika przez co najmniej 100 dni, zawiera wapno, które zapewnia wiele korzyści, zabija mech, czyni wertykulację zbędną poprzez dodanie bakterii i zakwasza glebę. Wertykulacja jest zbędna dzięki dodanym pożytecznym bakteriom. Bakterie rozkładają resztki po koszeniu, obumarły mech i filc. Zakwasza glebę, poprawia przyswajalność pierwiastków odżywczych i zapobiega tworzeniu się mchu. Nawóz z działaniem pośrednim przeciwko mchowi poprzez korzenie mchu: mech żółknie i obumiera po 3 tygodniach. Wszystko to dzięki unikalnemu składowi i dodanym pożytecznym bakteriom. Można korzystać z tego nawozu w okresie od lutego do października. Użyj 100 - 150 gram na 1m². Jest to złożony organiczno-mineralny nawóz NPK 7-4-17+8Ca+3MgO z bakteriami, zmniejszający warstwę filcu i z działaniem pośrednim przeciwko mchowi.

Dzięki nawozowi DCM Microgazon Plus Twój trawnik będzie zawsze zadbany i pełen życia.

Niski koszt i szybka dostawa - sprawdź teraz na Plantazon!


  • 1 x DCM Nawóz do trawnika MicroPlus 1,5 kg
Detale
KategoriaInne
Ilość1x
Rozmiar1.5 kg

Instrukcje użytkowania:

W pierwszej kolejności zapoznaj się z instrukcjami znajdującymi się na opakowaniu produktu. Następnie wyznacz obszar trawnika, na którym chcesz zastosować nawóz. Odmierz odpowiednią ilość - 100-150 gramów na 1 metr kwadratowy. Nakarm trawnik nawozem równomiernie, dbając o równomierne rozłożenie preparatu. Po zastosowaniu nawozu, regularnie podlewaj trawnik dla optymalnego efektu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące aplikacji lub działania nawozu, skontaktuj się z nami na stronie Plantazon.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®