Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

DCM Ombra Plus Nasiona trawy 0.2kg 10 m²

40,95 zł
Magazyn 23
SKU
A10880
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj najlepsze nasiona trawy do trawnika w cieniu - DCM Ombra Plus zapewnia gęsty i silny trawnik bez zbędnej pielęgnacji. Spróbuj teraz!

DCM Ombra Plus Nasiona trawy 0.2kg 10 m²

DCM Ombra Plus to najlepsze nasiona trawy do trawnika w cieniu, tworzące silny i drobnoziarnisty trawnik. Mieszanka trawy zapewnia gęstą darnię i silną warstwę trawy, idealną do miejsc zacienionych i suchych, glebach.

Unikalne składowe

Mieszanka trawy zawiera odmiany wysokiej jakości, doskonale sprawdzające się w niższych temperaturach. Nasiona trawy i nawóz są umieszczone w wygodnym pojemniku do równomiernej dystrybucji, idealne do tworzenia i naprawy trawnika w cieniu.

Korzyści

Nasiona trawy DCM Ombra Plus tworzą gęstą i trwałą warstwę trawy, zapewniając piękny trawnik bez zbędnej pielęgnacji. Spróbuj teraz i ciesz się pięknym trawnikiem przez cały rok.

Niski koszt, szybka dostawa

Zamów nasiona trawy DCM Ombra Plus już teraz i ciesz się pięknym trawnikiem bez dużych nakładów finansowych. Szybka dostawa prosto od producenta. Gwarancja wzrostu.


  • 1 x DCM Ombra Plus nasiona trawy 225g
Detale
KategoriaTrawy
Ilość1x

Instrukcje

Szczegółowe instrukcje znajdziesz na opakowaniu produktu. Nasiona trawy można używać od lutego do czerwca i od września do października. Zaleca się użyć 15g na m², odpowiednio do potrzeb trawnika w cieniu.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®