Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

DCM Podłoże do storczyków 2.5 L Bio

20,95 zł
Tylko 10 do końca dostawy 3-4 dni
SKU
A10936
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj DCM Podłoże do storczyków 2.5 L Bio - lekkie, organiczne i idealne dla delikatnych korzeni roślin. Kup teraz na Plantazon.pl!

DCM Podłoże do storczyków 2.5 L Bio

DCM Podłoże Ecoterra® do storczyków zawiera kawałki kory i gruboziarnistych odmian torfu, co nadaje mu dodatkową lekkość, dzięki czemu gnilizna korzeni nie ma szans. To sprawia, że to podłoże jest idealne dla storczyków, ponieważ mają one delikatne korzenie, które rosną tylko w bardzo lekkim i dobrze przepuszczalnym podłożu. Ponadto to podłoże zawiera organiczne podstawowe nawozy na 100 dni. Możesz z tego podłoża korzystać przez cały rok. Jest to podłoże z kawałkami kory. Jest to produkt w opakowaniu 2,5l, który zapewnia łatwe i efektywne stosowanie.

Jego unikalna formuła sprawia, że Twoje storczyki będą się rozwijały zdrowo i pięknie. Dzięki lekkości podłoża, korzenie roślin będą miały odpowiednią przestrzeń do wzrostu. DCM Podłoże do storczyków 2.5 L Bio to gwarancja pełnego wsparcia dla Twoich roślin.

Kup teraz podłoże do storczyków DCM na Plantazon.pl i ciesz się pięknymi i zdrowymi storczykami przez cały rok!


  • 1 x DCM ziemia do storczyków 2.5l
Detale
KategoriaInne
Ilość1x
Volume2.5 ltr

Instrukcje

Wartość artykułu DCM Podłoże do storczyków 2.5 L Bio znajdziesz na opakowaniu. Należy uczynić pewne, że rośliny otrzymują odpowiednią ilość podłoża i regularnie nawadnianie.

Przed użyciem, dokładnie przeczytaj zalecenia producenta i postępuj zgodnie z instrukcjami. Upewnij się, że storczyki otrzymują odpowiednią ilość światła i są chronione przed nadmiernym przesuszeniem. Regularnie podlewaj i nawoż Twoje rośliny, aby zapewnić im zdrowy wzrost.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®