Dicentra purpurowa
Dicentra purpurowa
Orlica cudowna Biała to ciekawa roślina z białymi 'krwawiącymi serduszkami', nazywana również krwawiącym serduszkiem dziewicy. Ta piękna roślina ma dekoracyjne, szarozielone liście, a zakrzywione łodygi są gęsto pokryte setkami kwiatów. Białe, złamane serduszko potrzebuje słonecznego lub lekko zacienionego miejsca.
Właściwości i pielęgnacja
Ten produkt jest dostarczany jako korzenie, które można posadzić w każdej glebie. To roślina odporna na zimno z białymi kwiatami.
Zamów teraz!
Kup tę cudowną roślinę teraz online w Plantazon.pl! Skorzystaj z niskich kosztów, szybkiej dostawy bezpośrednio od hodowców oraz gwarancji wzrostu.
| Nazwa botaniczna | Dicentra spectabilis 'Alba' |
|---|---|
| Kategoria | Dicentra |
| Ilość | 3x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | White |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 45cm |
| Głębokość rośliny | 15cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 60cm - 80cm |
| Dojrzała szerokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Z gołym korzeniem |
| Price per item | zł 13,98 |
Królewiczki krwawiące - gatunki Dicentra:
Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby pomyślnie posadzić królewiczka krwawiącego:
Krok 1: Przygotowanie
Wykop dołek w ziemi na korzenie królewiczka krwawiącego.
Krok 2: Sadzenie
Umieść korzenie królewiczka w dołku i upewnij się, że są dobrze przykryte ziemią.
Krok 3: Pielęgnacja
Zapewniaj wystarczającą ilość wody i nawozu dla królewiczka krwawiącego. Zachowuj wilgotną, ale nie zbyt mokrą ziemię.

