Drobnokwiatowy wieniec paeonii
Drobnokwiatowy wieniec paeonii
Bukiet Perfect to odmiana piwonii o doskonale ukształtowanych kwiatach. Ta roślina ma mocne łodygi i jest doskonale nadająca się do doniczki i ogrodu. Bukiet Perfect ma słodki zapach.
Informacje o produkcie
Sadzenie korzeniowe, pozycja rośliny słoneczna, mrozoodporność, kwiaty do cięcia, kolor kwiatów różowy.
Zalety produktu
Piwonie Perfect to doskonały wybór do ogrodu lub doniczki. Doskonale nadają się do cięcia kwiatów oraz dodają uroku każdemu otoczeniu.
Gwarancja roślin
Niskie ceny, szybka dostawa prosto od producentów oraz gwarancja wzrostu roślin.
- 1 x Paeonia Bouquet Perfect
| Nazwa botaniczna | Paeonia lactiflora |
|---|---|
| Kategoria | Paeonia |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Kolor kwiatów | Pink |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 60cm |
| Głębokość rośliny | 15cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 60cm - 80cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Z gołym korzeniem |
| USP | kwiat cięty |
Wskazówki dotyczące uprawy
Posadź piwonie w żyznej, dobrze przepuszczalnej glebie, na słonecznym miejscu. Obficie podlewaj i oznacz miejsce patykiem. Wczesną wiosną podaj dużą dawkę nawozu organicznego. Pamiętaj, że piwonie mogą potrzebować nawet 2 lat, zanim zakwitną.
Pielęgnacja rośliny
Usuń stare kwiaty i przyciń liście na jesieni. Zadbaj o regularne nawożenie i podlewanie rośliny.

