Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Drut do przycinania bonsai 5mm 80 gram

Wyprodukowane w Japonii
22,95 zł
Obecnie brak na stanie
SKU
A09611
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj doskonałe narzędzie pielęgnacyjne - Drut do przycinania bonsai 5mm 80 gram, wyprodukowany w Japonii. Idealny do hodowania i kształtowania Twoich bonsai.

Drut do przycinania bonsai 5mm 80 gram

Dobre narzędzie to połowa pracy, także w pielęgnacji bonsai. Chodzi tu o 80 gram japońskiej linki do przycinania o grubości 5 mm. Drut aluminiowy miedziany ma unikalną cechę zmieniającą swoją sztywność podczas zastosowania na gałęzi. Jako dodatkowy bonus, ten drut pasuje do naturalnego koloru kory, co zapewnia przyjemny wygląd.

Wyprodukowane w Japonii

Drut jest wykonany z miedzianego drutu aluminiowego przeznaczonego do hodowli i kształtowania bonsai. Obracaj drut zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół pni, określ z góry, przez jakie gałęzie ma przebiegać drut. Gdy drut jest już nałożony, można go giąć, ale rób to bardzo ostrożnie i tylko w trakcie wzrostu, gdy gałęzie są elastyczne. Gdy po sezonie gałęzie urosną we właściwym kształcie, można delikatnie usunąć drut, aby zapobiec przyrosłemu.

Jako bestseller, Drut do przycinania bonsai 5mm 80 gram jest nie tylko skuteczny, ale także ekonomiczny. Dostawa w krótkim czasie zapewnia, że Twoje bonsai będą zawsze w doskonałym stanie.


  • 1 x Training Wire Japan 5 mm 80 gr
Detale
KategoriaInne
Ilość1x

Jak używać Drut do przycinania bonsai 5mm 80 gram?

1. Obracaj drut zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół pni.

2. Określ z góry, przez jakie gałęzie ma przebiegać drut.

3. Gdy drut jest już nałożony, można go giąć, ale rób to bardzo ostrożnie i tylko w trakcie wzrostu, gdy gałęzie są elastyczne.

4. Gdy po sezonie gałęzie urosną we właściwym kształcie, można delikatnie usunąć drut, aby zapobiec przyrosłemu.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®