Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Dzwonek wielkokwiatowy Astra Blue x 3

Platycodon grandiflorus Astra blue
Bosak korzeniowy
3 byliny
10,95 zł
Obecnie brak na stanie
SKU
A01910
  • Kup 3 po 9,86 zł za każdy i zaoszczędź 10%
  • Kup 5 po 9,31 zł za każdy i zaoszczędź 15%
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Dzwonek chiński Astra Blue to roślina rabatowa o dużych, fioletowo-niebieskich kwiatach. Doskonały wybór do ogrodów skalnych. Kup teraz na Plantazon.pl!

Dzwonek wielkokwiatowy Astra Blue x 3

Dzwonek chiński Astra Blue, znany także jako Platycodon grandiflorus, to roślina rabatowa o dużych, żywych fioletowo-niebieskich pojedynczych kwiatach. Typy Astra Platycodon należą do nowych odmian w gamie platycodonów. Wyróżniają się one dużymi kwiatami i zwartym wzrostem. Kolor jest bardzo wyrazisty. Daj im osłonięte miejsce, a w przyszłym roku znów zakwitną. Doskonałe także do ogrodów skalnych!

Kiełkujące niezmienny kolejność (3x)

Rosnące w donicach, rośliny bylinowe są gotowe do zasadzenia w swoim ogrodzie. Kup teraz nasze Dzwonki Astra Blue i ciesz się ich pięknymi kwiatami. Zadbaj o preferowaną glebę i odpowiednie doświetlenie, aby zapewnić im najlepsze warunki do wzrostu.

Kolorowe kwiaty

Odmiana Dzwonka Astra Blue ma niebieskie kwiaty, które stanowią piękną ozdobę ogrodu. Ich intensywny kolor dodaje uroku każdemu otoczeniu, przyciągając spojrzenia i zachwycając widzem.

Mrozoodporność

Dzwonek Astra Blue jest mrozoodporny, co oznacza, że bez problemu przetrwa zimowe miesiące. Nie musisz się martwić o jego przetrwanie nawet przy niskich temperaturach.

Łatwa pielęgnacja

Rośliny bylinowe są łatwe w uprawie - wystarczy zapewnić im odpowiednie warunki, a nagrodą będą piękne, niebieskie kwiaty. Utrzymaj glebę wilgotną, ale dobrze przepuszczalną dla wody. Upewnij się także, że mają odpowiednie doświetlenie - najlepsze będą miejsca słoneczne lub półcieniste.

Gwarancja wzrostu

Kupując nasze Dzwonki Astra Blue, masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości rośliny, które będą się pięknie rozwijać w Twoim ogrodzie. Zapewniamy niskie koszty, szybką dostawę bezpośrednio od producentów oraz gwarancję wzrostu.


  • 3 x Rozwar wielokwiatowy Astra Blue Korzenie odkryte
Detale
Nazwa botanicznaPlatycodon grandiflorus Astra blue
KategoriaPlatycodon
Ilość3x
KwiatyTak
PachnącyNie
Kwiaty cięteNie
Kolor kwiatówBlue
OwoceNie
JadalnyNie
LokalizacjaSłońce i cień
WytrzymałyTak
OkrywowaNie
NaturalizacjaNie
Odległość roślin20cm
Typ glebyDobrze osuszona gleba
W pełni dorosła wysokość10cm - 20cm
Dojrzała szerokość10cm - 20cm
TrującyNie
RozmiarKorzenie
Price per itemzł 3,65

Krok 1: Przygotowanie gleby

Przygotuj glebę, zapewniając jej odpowiednią przepuszczalność dla wody. Dzwonki Astra Blue lubią wilgotne podłoże, ale z dobrą drenażem.

Krok 2: Wybór położenia

Wybierz miejsce w ogrodzie, które jest dobrze doświetlone - może być to zarówno pełne słońce, jak i półcień. Zapewnij roślinom odpowiednią ilość światła.

Krok 3: Sadzenie roślin

Sadź rośliny z zachowaniem odległości między nimi, aby miały wystarczająco miejsca do wzrostu. Pamiętaj, aby zagłębić je na odpowiednią głębokość.

Krok 4: Pielęgnacja

Regularnie podlewaj Dzwonki Astra Blue, dbając o odpowiednią wilgotność gleby. Usuwaj zwiędłe kwiaty, aby stymulować dalsze kwitnienie.

Krok 5: Cieszenie się efektami

Ciesz się pięknymi niebieskimi kwiatami Dzwonków Astra Blue, które będą urozmaiceniem Twojego ogrodu przez wiele sezonów.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®