Festuca Walberla 10 cm doniczka
Festuca Walberla 10 cm doniczka
Festuca Walberla ma osobisty czerwony odcień i gdy robi się nieco zimnej, górna część liści także przyjmuje ten kolor. Kolor rośliny latem to zielony.
Cechy:
- Roślina doniczkowa
- Mniej odpowiednia dla osób z alergią pyłkową
- Mrozoodporna
- Kolor kwiatów czerwony
- Okres kwitnienia lato
- Wysokość dostarczenia wraz z doniczką 10-15 cm
- 1 bylina
Zalety:
Festuca Walberla to doskonała roślina doniczkowa, którą warto mieć w swoim ogrodzie. Jej czerwony kolor kwiatów dodaje uroku, a mrozoodporność sprawia, że jest łatwa w pielęgnacji.
Niski koszt, szybka dostawa bezpośrednio od hodowców oraz gwarancja wzrostu.
- 1 x Festuca Walberla
| Nazwa botaniczna | Festuca glauca 'Walberla' |
|---|---|
| Kategoria | Inne |
| Subcategory | festuca |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | Red |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 10cm |
Posadzenie Festuca Walberla 10 cm doniczka:
1. Wyjmij Festuca Walberla 10 cm doniczka i delikatnie rozłóż związek korzeniowy.
2. Namocz związek korzeniowy w wodzie na 10-12 godzin przed sadzeniem.
3. Wykop dziurę na tyle głęboką, aby cały związek korzeniowy był pokryty.

