Fikus Benjamina Lovely
Fikus Benjamina Lovely
Fikus Benjamina Lovely to karłowaty typ benjamina i zasługuje na swoją nazwę. Jest to bardzo miła i dekoracyjna roślina doniczkowa. Są to dobre rośliny oczyszczające powietrze, zapewniające przyjemny klimat w domu. Wysokość dostawy wraz z doniczką wynosi 10-15 cm.
Czemu warto kupić Fikusa Benjamine Lovely?
Fikus Benjamina Lovely to nie tylko piękna roślina dekoracyjna, ale także doskonały oczyszczacz powietrza. Idealna do wnętrz domowych, zapewniająca świeże powietrze i dodając uroku każdemu pomieszczeniu.
Niski koszt, szybka dostawa prosto od producenta i gwarancja wzrostu.
- 1 x Ficus benjamina Lovely
| Nazwa botaniczna | Ficus Benjamina Dejlig |
|---|---|
| Kategoria | Ficus |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Nie |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Półcień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 12cm |
| Typ gleby | Dobrze osuszona gleba |
| W pełni dorosła wysokość | 60cm - 80cm |
| Dojrzała szerokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 12cm |
Instrukcje dotyczące Fikusa Benjamina Lovely
Kiedy otrzymasz roślinę, umieść ją w doniczce z preferowaną ziemią przepuszczalną dla wody. Ustaw roślinę w półcieniu, aby zapewnić jej odpowiednie warunki wzrostu.
Ik hou van het luisteren naar muziek tijdens het koken.

