Fritillaria Uva Vulpis 9 cm doniczka
Fritillaria Uva Vulpis 9 cm doniczka
Fritillaria Uva Vulpis ma zwisające dzwonkowate kwiaty w kombinacji purpurowo-czerwonej i żółtej. Często kwitnie kilka kwiatów na cebulce.
Główne cechy
Rosnąca w doniczce, wymaga gleby przepuszczalnej dla wody oraz półcienistego położenia.
Zakup i dostawa
Niskie koszty, szybka dostawa od producentów. Gwarancja wzrostu.
| Nazwa botaniczna | Fritillaria uva-vulpis |
|---|---|
| Kategoria | Fritillaria |
| Subcategory | cyclamineus |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Nie |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Półcień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 10cm |
| Głębokość rośliny | 6cm |
| Typ gleby | Dobrze osuszona gleba |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 9cm |
| USP | Łatwa roślina |
Jak zasadzić Fritillaria Uva Vulpis 9 cm doniczka?
Fritillaria Uva Vulpis najlepiej rośnie w dobrze przesiepanej ziemi. Sadząc cebulę, pamiętaj o zachowaniu właściwej głębokości zależnej od wielkości cebuli.
Podlewanie i pielęgnacja
Upewnij się, że ziemia jest dobrze przewietrzona i podlewaj regularnie. Po przekwitnięciu dodaj trochę nawozu organicznego.

