Gatunki tulipanów Hageri 5/6 cm x 10
Gatunki tulipanów Hageri 5/6 cm x 10
Gatunki tulipanów, znane również jako dzikie tulipany, należą do podstawowych form tulipanów, idealne do skalniaków i małych rabat. Są niskie, dlatego idealnie sprawdzają się jako rośliny na pierwszym planie rabaty. Posiadają cebule kwiatowe o rozmiarze 5/6 cm, są odporne na zimę oraz zakwitną każdego roku.
Korzyści i powody zakupu:
Tulipany gatunku Hageri 5/6 cm są prawdziwymi "przetrwałymi", które wystarczy zasadzić raz i praktycznie nie wymagają opieki. Niski koszt, szybka dostawa prosto od producentów oraz gwarancja wzrostu.
| Nazwa botaniczna | Tulipa hageri |
|---|---|
| Kategoria | Tulips |
| Subcategory | species |
| Dostarczone jako | Bulb |
| Ilość | 10x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 5cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 10cm - 20cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | 5/6 |
| Price per item | zł 1,19 |
Instrukcje sadzenia gatunku tulipana Hageri 5/6 cm x 10:
Sadzić na głębokość około 8-10 cm w dobrze przetworzonej ziemi. Nawozić wczesną wiosną zaraz po przymrozkach organicznym nawozem, a także podczas wzrostu i kwitnienia.
Tulipan gatunku Hageri 5/6 cm to prawdziwy "przetrwały", tulipan, który zakwitnie każdego roku. Po posadzeniu, praktycznie nie wymagają dalszej opieki.

