Heuchera Miedziany Dinozaur 9 cm donica
Heuchera Miedziany Dinozaur 9 cm donica
Liść Heuchera Copper Dinosaur zmienia kolory od różnych odcieni pomarańczy do żółci i brązowo-zielonych. Heuchera Copper Dinosaur to roślina doniczkowa, która zawsze wygląda schludnie i wytwarza piękne, kremowo-białe delikatne kwiaty na długich, cienkich łodygach.
Cechy:
Wysokość dostawy: 10-15 cm
Rodzaj gleby: każdy rodzaj ziemi
Pozycja w ogrodzie: półcień
Kolor liści: dwukolorowy
Ilość: 1 roślina bylinowa
Korzyści:
Heuchera Miedziany Dinozaur to roślina, która dodaje koloru i tekstury do ogrodu. Jest łatwa w utrzymaniu i pięknie kwitnie. Kupując tę roślinę, otrzymujesz produkt wysokiej jakości od bezpośredniego dostawcy, gwarantowany wzrost i niskie koszty.
- 1 x Heuchera Bloody Dinosaur
| Nazwa botaniczna | Heuchera Bloody Dinosaur |
|---|---|
| Kategoria | Heuchera |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Nie |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Półcień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 45cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 40cm - 60cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 9cm |
Instrukcje sadzenia:
Dianthus to łatwe w utrzymaniu rośliny ogrodowe. Sadź goździki Dianthus caryophyllus, deltoides i alpinus w dobrze przepuszczalnej ziemi. Sadzenie na głębokość 10 cm, zachowując odstępy między nimi 20-30 cm. Po otrzymaniu rośliny, dobrze nawodnij bryłę korzeniową i zapewnij odpowiedni drenaż. Rośliny w doniczce Heuchera Chocolate Ruffles cieszą się najlepszym wzrostem.

