Hosta Great Expectations 9 cm
Hosta Great Expectations 9 cm
Hosta Great Expectations ma duże, żółte liście z nieregularnym niebieskim brzegiem. W środku ma kremową podstawę, ostro kontrastującą z głęboko niebieskim brzegiem. Roślina ta jest dostarczana w wysokości 10-15 cm i dobrze rośnie w przepuszczalnej glebie oraz w słonecznych do częściowo zacienionych miejscach.
Dlaczego Hosta Great Expectations?
Hosta Great Expectations dodaje pięknego kontrastu do każdego ogrodu dzięki swoim unikalnym kolorom liści. Prawdziwy przyciągacz uwagi!
Zamów teraz! W Plantazon możesz zamówić te piękne Hosta Great Expectations za niską cenę, z szybką dostawą prosto od producentów i gwarancją wzrostu.
- 1 x Hosta Great Expectations
| Nazwa botaniczna | Hosta Great Expectations |
|---|---|
| Kategoria | Hosta |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | White |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 25cm |
| Głębokość rośliny | 15cm |
| Typ gleby | Dobrze osuszona gleba |
| W pełni dorosła wysokość | 60cm - 80cm |
| Trujący | Nie |
Hosta Great Expectations Roślina
1. Wykop dość duży otwór dla korzeni Hosta Great Expectations.
2. Upewnij się, że roślina dostaje odpowiednią ilość wody i umieść ją na miejscu z dostępem do światła słonecznego i półcienia.
3. Regularnie usuwaj zwiędłe liście i dokarmiaj roślinę według jej potrzeb.
4. Ciesz się swoją Hosta Great Expectations! Podziwiaj piękne liście i kwiaty, które ta roślina ma do zaoferowania w Twoim ogrodzie.

