Hosta Pielgrzym 13 cm
Hosta Pielgrzym 13 cm
Hosta Pielgrzym ma sercowate zielone liście z żółtym, później białym brzegiem. Rośnie w słońcu i cieniu, osiągając wysokość od 15 do 20 cm. Jest bardzo szybko rosnącą rośliną.
Korzyści
Hosta Pielgrzym to niezwykle piękna roślina, która ozdobi każdy ogród swoim dwukolorowym liściem i niebieskimi kwiatami. Jest łatwa w uprawie, dlatego idealnie nadaje się dla początkujących ogrodników.
Gwarancja i Dostawa
Kupując Hosta Pielgrzym na Plantazon.pl, masz pewność niskich kosztów, szybkiej dostawy prosto od producentów i gwarancję udanego wzrostu.
- 1 x Hosta Pilgrim
| Nazwa botaniczna | Hosta Pilgrim |
|---|---|
| Kategoria | Hosta |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 20-30cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | Blue |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 20cm - 30cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 13cm |
| USP | Łatwa roślina |
Jak Posadzić Hosta Pielgrzym
Pozwól roślinom korzeniowym namoczyć się w wodzie przez około 12-18 godzin przed posadzeniem. Sadź hosty w wilgotnej ziemi w miejscach cienistych lub półcienistych. Podlewaj obficie przez pierwsze tygodnie po posadzeniu, starać się podlewać w okolicach podstawy rośliny. Aby uniknąć problemów, odczekaj, zanim nadejdzie zimowy spadek temperatur.

