Kojo-no-mai - Kojomai
Kojo-no-mai - Kojomai
Wiśnia japońska 'Kojo-no-mai' obficie kwitnie w miesiącach marzec, kwiecień i maj białoróżowymi (pachnącymi) kwiatami z czerwoną nasadą.
Roślina doniczkowa
Mrozoodporna i łatwa w pielęgnacji, idealna do ogrodu czy rabaty.
Wysokość dostawy
Roślina wraz z doniczką osiąga 40-50 cm.
1 roślina
Dostajesz jedną roślinę gotową do sadzenia.
Benefity
Wiśnia japońska 'Kojo-no-mai' to niezawodna roślina, która cieszy oko swoim kwitnieniem i jest łatwa w utrzymaniu.
Niski koszt, szybka dostawa od producenta, gwarancja wzrostu.
- 1 x Prunus incisa Kojou-no-mai 17 cm pot
| Nazwa botaniczna | Prunus incisa Kojou-no-mai |
|---|---|
| Kategoria | Prunus |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wczesna wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 150cm - 200cm |
| Trujący | Nie |
| Wielkość puli | Ø 17cm |
| Rozmiar | 40-50cm |
Jak sadzić Wiśnię japońską 'Kojo-no-mai'?
1. Zachowaj odległość między roślinami wynoszącej przynajmniej 150 cm.
2. Umieść roślinę na słonecznym stanowisku w ogrodzie lub rabacie.
3. Po przekwitnięciu, przyciąć roślinę do 20 cm nad ziemią.

