Lawenda Stoechas mały pszczółka purpurowy 17 cm donica
Lawenda mała pszczółka purpurowy 17 cm donica
Lawenda Stoechas jest odmianą lawendy o różnym kształcie kwiatu i jest także znana jako lawenda francuska. Typy lawendy Stoechas są zazwyczaj dwukolorowe, intensywnie pachnące i bardzo dekoracyjne. Kwitnie od późnej wiosny do wczesnego lata i często ponownie w wczesnej jesieni. Wysokość dostawy 20-30 cm.
Atrakcyjne cechy:
Rosną najlepiej na słońcu w wapniowej glebie. Łatwe w uprawie. 1 roślina lawendy fioletowy.
Przewagą lawendy stoechas małej pszczółki purpurowy jest:
Intensywny zapach i dwukolorowe kwiaty, które dodają uroku ogrodowi.
Dostawa:
Niska cena, szybka dostawa bezpośrednio od hodowcy i gwarancja wzrostu.
- 1 x Lavendula stoechas little bee purple
| Nazwa botaniczna | Lavendula stoechas little bee purple |
|---|---|
| Kategoria | Lavendula |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 20-30cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | Bicolour |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 17cm |
| Typ gleby | Ziemia kredowa |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 17cm |
Wskazówki:
Posadź lawendę w dobrze przepuszczalnej, wapniowej glebie (zasadowej) z niewielką lub żadną ilością nawozu sztucznego. Najlepiej rosną na słońcu. Unikaj substancji chemicznych i nawozów, które zabijają korzystne organizmy w glebie. Dobrze podlewaj rośliny i trochę rozluźnij korzenie. Przy sadzeniu zachowaj odległość 20 cm i głębokość sadzenia około 10 cm (pierwsze zielone liście powinny być ledwo widoczne powyżej ziemi) i dobrze podlej. Latem zaraz po kwitnieniu przycięcie pędy kwiatowe.

