Lilia orientalis Lotus Dream 12/14 x 3
Lilia orientalis Lotus Dream 12/14 x 3
Azjatyckie liliowce, znane jako Lilia Lotus, to kwiaty o dużych, różowych kwiatach i pięknym zapachu. Idealne do sadzenia w słońcu i półcieniu. Te trzy cebulki kwiatowe o rozmiarze 12/14 gwarantują pełne kwitnienie każdego roku. Kwiaty są doskonałe do cięcia. Mrozoodporne i łatwe w uprawie.
Zalety produktu
Lilia Lotus to nie tylko piękne kwiaty, ale także łatwe w pielęgnacji rośliny, które ozdobią Twój ogród latem. Ich różowy kolor doda uroku każdemu zakątkowi ogrodu.
Oferujemy produkty najwyższej jakości w niskiej cenie, szybką dostawę od producentów oraz gwarancję wzrostu roślin.
| Nazwa botaniczna | Lilium Lotusdröm |
|---|---|
| Kategoria | Lilies |
| Subcategory | oriental |
| Dostarczone jako | Bulb |
| Ilość | 3x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Kolor kwiatów | Pink |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 40cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 80cm - 100cm |
| Trujący | Tak |
| Rozmiar | 12/14 |
| Price per item | zł 4,32 |
Sadzenie Lilia orientalis Lotus Dream 12/14
Sadzić liliowiec w dobrze przepuszczalnej, kompostowej ziemi, na głębokość 12-14 cm. Dodatkowo nawozić organicznym nawozem (granulowany obornik), gdy roślina wyrośnie. Chronić przed czerwonymi chrabąszczami, usuwając je ręcznie. Po zauważeniu larw, także je usunąć i można ewentualnie opryskać roślinę.

