Lilium Bezpyłowy Łatwy Fantazja 12/14 x 3
Lilium Bezpyłowy Łatwy Fantazja 12/14 x 3
Ten bezpyłowe kolorowe lilie zapewnia długotrwałą przyjemność w ogrodzie i jako kwiat cięty do wazonu. Idealna dla osób uczulonych na pyłek.
Rozmiar i Własności
Rozmiar: 12/14
Cebula kwiatowa: Tak
Pozycja rośliny: Słońce i półcień
Szkodliwy w przypadku spożycia: Tak
Odpowiedni do doniczek: Tak
Pełne kwitnienie co roku: Tak
Mrozoodporny: Tak
Kwiaty do cięcia: Tak
Bezpyłkowy: Tak
Dwukolorowy kwiat: Tak
Kwitnienie latem: Tak
Ilość cebul: 3
Kupuj bezpośrednio od producenta
Niskie koszty, szybka dostawa, gwarancja wzrostu.
| Nazwa botaniczna | Lilium |
|---|---|
| Kategoria | Lilies |
| Dostarczone jako | Bulb |
| Ilość | 3x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Kolor kwiatów | Bicolour |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 40cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 80cm - 100cm |
| Trujący | Tak |
| Rozmiar | 12/14 |
| Price per item | zł 3,32 |
Sadzenie Lilium Bezpyłowy Łatwy Fantazja 12/14 x 3
Rosy sadzi się w dobrej, kompostowej ziemi, na głębokość 12-14 cm. Gdy lilie wychodzą ponad ziemię, można dodać dodatkowe nawożenie organiczne (granulowany obornik).
Podczas wzrostu chrząszcze lilii mogą pojawić się. Usuń je ręcznie lub opryskaj.

