Lubczykowate niebieskie niezmiennie - Lithodora diffusa Niebieski heaven
Lubczykowate niebieskie niezmiennie - Lithodora diffusa Niebieski heaven
Lithodora diffusa Niebieski heaven to dekoracyjny wiecznie zielony krzew o niebieskich kwiatach. Doskonały wybór do ogrodu, jego wysokość dostawy wynosi 10-15 cm. Roślina preferuje glebę przepuszczalną dla wody, a jej pozycja powinna być słoneczna. Jest mrozoodporna i kwitnie od wiosny do lata.
To jednoroczna roślina bylinowa, która charakteryzuje się pięknym niebieskim kolorem kwiatów. Dzięki niej Twój ogród zyska wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd.
Zamów teraz ten niezawodny krzew od Plantazon i ciesz się jego urokiem już w tym sezonie!
Roślina jest łatwa w utrzymaniu, a jej niezawodność sprawia, że warto ją mieć w ogrodzie. Zapewnia piękne niebieskie kwiaty, które ożywią każde miejsce.
Oferujemy niskie ceny, szybką dostawę prosto od producenta i gwarancję wzrostu. Kup już teraz!
- 1 x Lithodora diffusa havenly Blue
| Nazwa botaniczna | Lithodora diffusa |
|---|---|
| Kategoria | Lithodora |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna-Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | Blue |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 50cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Dobrze osuszona gleba |
| W pełni dorosła wysokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
Jak pielęgnować Lubczykowate niebieskie niezmiennie - Lithodora diffusa Niebieski heaven
Lubczykowate niebieskie niezmiennie lubi dobrze przepuszczającą glebę bogatą w kompost i składniki odżywcze. Aby zadbać o tę roślinę, wykonaj następujące kroki:
Kroki:
1. Przygotuj dużą doniczkę z warstwą odłamków na dnie.
2. Wypełnij doniczkę ziemią i nawoź organicznym nawozem.
3. Umieść doniczkę w słonecznym miejscu na dużej podstawie.
4. Co 14 dni podawaj roślinie trochę płynnego nawozu.
5. Zapewnij, aby podstawa zawsze była wypełniona wodą.
6. Pozwól roślinie zimować bez przymrozków i na wiosnę ponownie ją nawoź.

