Mandevilla Czerwona donica 12 cm
Mandevilla Czerwona donica 12 cm
Rzuć okiem na Mandevilla Czerwona donica 12 cm - piękną roślinę doniczkową o wysokości dostawy 20 - 40 cm i której okres kwitnienia jest długo trwający. Ta łatwa w uprawie roślina jest idealna do półcieniowych miejsc. Zamów a otrzymasz 1 roślinę w doniczce o wielkości 12 cm.
Skorzystaj z niskich kosztów, szybkiej dostawy od producentów i gwarancji wzrostu.
- 1 x Mandevilla Red
| Nazwa botaniczna | Mandevilla |
|---|---|
| Kategoria | Dipladenia |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 30-40cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna do jesieni |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Półcień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 2 m - 3 m |
| Dojrzała szerokość | 125cm - 150cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 12cm |
Instrukcje dotyczące sadzenia i pielęgnacji czerwonej mandewilli
Czerwona mandewilla najlepiej rośnie w dużej doniczce na słonecznym tarasie. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby utrzymać roślinę zdrową i kwitnącą:
Żyzna ziemia i dobra drenaż
Zapewnij żyzną ziemię i dobrą drenaż poprzez użycie mieszaniny ziemi do doniczek, grubego piasku i lekko gliniastej gleby.
Umiejscowienie i nasłonecznienie
Umieść roślinę na słonecznym miejscu i zadbaj o podpórkę, aby mandewilla mogła rosnąć i pnąć się.

