Niebieska Catananche Duża
Niebieska Catananche Duża
Catananche Caerulea Major to roślina doniczkowa wysokości 10-15 cm, idealna do słonecznych miejsc. Kwitnie latem, dostarczamy 3 rośliny bylinowe róża stepowa.
Wyjątkowe właściwości
Niebieska Catananche Duża łączy się doskonale z innymi roślinami i może być wykorzystana jako roślina przybrzeżna.
Niski koszt, szybka dostawa, gwarancja wzrostu!
Kup teraz roślinę direct od hodowców.
- 3 x Catananche
| Nazwa botaniczna | Catananche |
|---|---|
| Kategoria | Catananche |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 10-15cm |
| Ilość | 3x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 60cm - 80cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 9cm |
| Price per item | zł 8,32 |
Jak pielęgnować Niebieską Catananche Dużą
Catananche Caerulea Major potrzebuje słonecznego, ciepłego miejsca na średnio żyznej glebie poza strefą cienia drzew i krzewów. Ochron przed nadmiernymi opadami zimą jest konieczna. Roślina obumiera podczas zimy, odżywa wiosną. Przytnij stare liście przed odzyskiem.

