Oleander Biały 18 cm
Oleander Biały 18 cm
Nerium Oleander White to biało kwitnący, zimozielony krzew, idealny do donic. Jest to roślina toksyczna, mrozoodporna, o pięknych czerwonych kwiatach.
Korzyści
Oleander to ozdobna roślina, która sprawi, że twój ogród będzie piękny przez cały sezon.
Informacje o produkcie
Rosnący krzew potrzebuje żyznej gleby i dużo słońca. Zaleca się regularne podlewanie i przycinanie wiosną.
Gwarancja i dostawa
Kupuj bez obaw - niskie ceny, szybka dostawa prosto od hodowców oraz gwarancja sukcesu w uprawie.
Nie do przesyłki w: Germany,Ireland,Isle of Man,Sweden,United Kingdom| Nazwa botaniczna | Oleander |
|---|---|
| Kategoria | Nerium |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna do jesieni |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | White |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 20cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 2 m - 3 m |
| Dojrzała szerokość | 125cm - 150cm |
| Trujący | Tak |
| Uwaga | Szkodliwe po spożyciu |
| Rozmiar | Ø 18cm |
Nerium Oleander White 18 cm - Instrukcje
1. Wybierz dobrze odwodnioną i żyzną glebę.
2. Sadź roślinę w dużej doniczce z odłamkami na dnie.
3. Ustaw krzew na pełnym słońcu i podlewaj go regularnie.
4. Wiosną przycinaj stare gałęzie.

