Physocarpus Opulifolius Malina Cytrynowa 9 cm doniczka
Physocarpus Opulifolius Malina Cytrynowa 9 cm Doniczka
Physocarpus Opulifolius Malina Cytrynowa to pierwszy fizocarpus z złotawozielonym liściem. Roślina ma gęste gałęzie, które się nie rozprzestrzeniają. Jasne cienkie liście są bardzo bogato kwitnące. Wysokość dostawy 15-20 cm, kolor kwiatu dwukolorowy.
Oferujemy roślinę doniczkową, idealną do pozycji słonecznych. 1 krzak w doniczce 9 cm.
Skorzystaj z atrakcyjnej oferty na Plantazon.pl i ozdób swój ogród tym wyjątkowym fizocarpusem Malina Cytrynowa.
Niski koszt, szybka dostawa bezpośrednio od producentów oraz gwarancja wzrostu!
- 1 x Physocarpus opulifolius Raspberry Lemon
| Nazwa botaniczna | Physocarpus opulifolius Raspberry Lemon |
|---|---|
| Kategoria | Physocarpus |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 15-20cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | Bicolour |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 45cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 100cm - 125cm |
| Dojrzała szerokość | 100cm - 125cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 9cm |
Jak Posadzić Physocarpus Opulifolius Malina Cytrynowa
1. Podnieś roślinę z doniczki i delikatnie rozczesz korzenie.
2. Namocz korzenie w wodzie przez 10-12 godzin przed sadzeniem.
3. Wykop dołek na tyle głęboki, aby cała bryła korzeniowa znajdowała się pod ziemią.
4. Umieść roślinę w nowym miejscu i dokładnie ją zakryj ziemią.
5. Regularnie podlewaj i dbaj o roślinę, zapewniając jej właściwą pielęgnację.
6. Ciesz się pięknem i obfitością kwitnienia fizocarpusa Malina Cytrynowa.

