Pioość Cythera
Pioość Cytherea
Piękna piwonia o głęboko różowych kwiatach Pioość Cythera to wieloletnia bylina o kwiatach w kolorze różowym, idealna do cięcia. Piękny kształt rośliny nadaje się dobrze do cięcia.
Wieloletnie Byliny
Pioość Cythera to wieloletnia roślina ozdobna, która pięknie zakwita każdego roku, dodając uroku ogrodowi.
Słońce i Zimotrwałość
Roślina wymaga stanowiska słonecznego i przepuszczalnej gleby. Jest również zimotrwała, dzięki czemu można cieszyć się jej pięknem przez wiele sezonów.
Kwiaty do Cięcia
Kwiaty Pioość Cythera nadają się idealnie do cięcia i kompozycji kwiatowych, dodając uroku aranżacjom wnętrz.
Kolor Kwiatów Różowy
Piękne głęboko różowe kwiaty Pioość Cythera dodadzą romantycznego, kwiecistego akcentu do Twojego ogrodu.
Niski koszt, szybka dostawa prosto od producenta, gwarancja wzrostu.
- 1 x Paeonia Cytherea
| Nazwa botaniczna | Paeonia Cytherea |
|---|---|
| Kategoria | Paeonia |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Kolor kwiatów | Pink |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 60cm |
| Głębokość rośliny | 15cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 60cm - 80cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Z gołym korzeniem |
| USP | kwiat cięty |
Posadzenie
Posadź piwonie w żyznej, dobrze przepuszczalnej glebie, na słonecznym miejscu. Regularnie podlewaj i oznacz miejsce patyczkiem. Wczesną wiosną zastosuj obfite dawki organicznego nawozu.
Pielęgnacja
Pioość Cythera może potrzebować nawet 2 lat, aby zakwitnąć, ponieważ roślina musi się ugruntować. Piwonie nie lubią przesadzania, więc bądź cierpliwy. Usuwaj stare kwiaty i przycięt liście jesienią.

