Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Płynny nawóz do storczyków Dcm 0,8 l

44,95 zł
Tylko 1 do końca dostawy 3-4 dni
SKU
A10924
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Nawóz DCM Liquid Fertilizer Orchids zapewnia zdrowe korzenie, lśniące liście i długie kwitnienie Twoim storczykom. Kup teraz na Plantazon.pl!

Płynny nawóz do storczyków Dcm 0,8 l

Orchidee są popularnymi roślinami doniczkowymi, ale wymagają odpowiedniego odżywiania. Dlatego warto podawać im nawóz DCM Liquid Fertilizer Orchids. Jest to nawóz o działaniu łagodnym, zawierający organiczne składniki odżywcze i mikroelementy, które zapewniają zdrowe korzenie, lśniące liście i długie kwitnienie. W okresie intensywnego wzrostu i kwitnienia zaleca się dokarmianie co tydzień. Ten wysokiej jakości nawóz można stosować od wiosny do lata. Aby uzyskać najlepsze efekty, użyj 3 - 5 ml nawozu na litr wody do podlewania. Płynny nawóz do storczyków DCM 0,8 l to zawiesina złożonych nawozów NPK 3-6-6 z mikroelementami.

Wysoka jakość i skuteczność tego nawozu sprawią, że Twoje storczyki będą zdrowe i pięknie kwitnące. Zachęcamy do zakupu na Plantazon.pl!


  • 1 x DCM Nawóz p³ynny do storczyków 800 ml
Detale
KategoriaInne
Ilość1x
Volume0.8 ltr

Instrukcje

Znajdziesz szczegółowe instrukcje na opakowaniu produktu. Pamiętaj o regularnym dokarmianiu storczyków nawozem DCM Liquid Fertilizer Orchids, aby cieszyć się ich pięknym wyglądem i kwitnieniem!

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®