Prunela Grandiflora Fioletowa
Prunela Grandiflora Fioletowa
Prunella grandiflora Violet Blue to pokrywacz gruntów, który może osiągnąć do 25 cm wysokości. Idealny do zapobiegania rozprzestrzenianiu się chwastów w obrzeżach rabatowych. Doskonała do skalniaka.
Rozkwitl to lato-jesień. W zestawie 3 rośliny doniczkowe mrozoodporne.
Korzyści:
Prunela Grandiflora Fioletowa to piękna roślina doniczkowa, która nie tylko ozdobi Twój ogród, ale również zapobiegnie rozwojowi chwastów. Idealna do uprawy w słońcu i półcieniu.
Niski koszt, szybka dostawa prosto od producentów oraz gwarancja wzrostu.
- 3 x Prunella Grandiflora Blue
| Nazwa botaniczna | Prunella Grandiflora Blue |
|---|---|
| Kategoria | Prunella |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 3x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato-Jesień |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Tak |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 20cm - 30cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 9cm |
| USP | Okrywowa |
| Price per item | zł 4,98 |
Sadzenie i Pielęgnacja:
Posadź Prunela Grandiflora Fioletowa w przepuszczalnej, żyznej glebie na miejscu nasłonecznionym lub półcienistym. Gleba może być nieco sucha, jednak unikaj wysuszenia rośliny podczas kwitnienia. Wiosną przycięcie rośliny. Podczas sadzenia zastosuj podłoże do sadzenia.

