Pulsatilla Vulgaris Fioletowy 10 cm Doniczka
Pulsatilla Vulgaris Fioletowy 10 cm Doniczka
Przylaszczka fioletowa, znana również jako Paasbloem, to urocza roślina alpejska, która kwitnie w okolicach Wielkanocy. Jej kwiaciaste, fioletowe kwiaty i unikalne, srebrno-zielone liście sprawiają, że jest niezwykła.
Cechy:
- Roślina doniczkowa
- Idealna do miejsc nasłonecznionych
- Mrozoodporna
- Jeden krzak
Korzyści:
Przylaszczka fioletowa to niezwykła roślina, która przyciągnie spojrzenia swoimi kolorowymi kwiatami i unikatowymi liśćmi. Dodaj ją do swojego ogrodu, a zyskasz wyjątkowy element ozdobny.
Gwarancja:
Kupując u nas, masz pewność niskich cen, szybkiej dostawy od producentów oraz gwarancji wzrostu.
- 1 x Pulsatilla vulgaris Violet
| Nazwa botaniczna | Pulsatilla vulgaris Violet |
|---|---|
| Kategoria | Pulsatilla |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 25cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 10cm |
Roślina bylinowa Anemone
Rosnące w półcieniu i cieniu, lubiące wilgotną i żyzną glebę. Sadź je w dużym dole, uzupełniając kompostem. Nie sadź głębiej niż powierzchnia rośliny. Kwitną w sierpniu i wrześniu, wymagają nieco podparcia, zwłaszcza dla długich łodyg kwiatowych. Nawoź organicznymi granulkami nawozowymi na wiosnę.

