Róża Hybrydowa Tea Orange 17 cm doniczka
Róża Hybrydowa Tea Orange 17 cm doniczka
Hybrydowe róże są doskonałymi różami ogrodowymi do uprawy w grządkach, małych grupach, na rabatach lub jako soliter. Możesz cieszyć się pięknymi kwiatami pomarańczowymi od lata do jesieni. Róża Tea Orange dorasta do 30-40 cm wraz z doniczką, doskonale sprawdza się na glebach ogrodowych.
Korzyści produktu
Róża hybrydowa Tea Orange jest nie tylko piękna, ale także odporne na zimę, co sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu. Doskonale komponuje się z innymi roślinami w ogrodzie, tworząc wyjątkową atmosferę.
Gwarancja i dostawa
Zamówienie róży hybrydowej Tea Orange to nie tylko niski koszt, ale także szybka dostawa bezpośrednio od producenta oraz gwarancja wzrostu rośliny!
- 1 x Hybride Tea Rose Orange
| Nazwa botaniczna | Rosa 'Hybrid Te' Orange |
|---|---|
| Kategoria | Roses |
| Subcategory | tea |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato-Jesień |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | Orange |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 80cm - 100cm |
| Trujący | Nie |
| Wielkość puli | Ø 17cm |
| Rozmiar | 30-40cm |
Instrukcja sadzenia róż
Po otrzymaniu róż powinieneś przez jedną noc umieścić krzaki w wiadrze wody, aby korzenie mogły się całkowicie nasiąknąć. Przygotuj dobrze przygotowaną dziurę pod sadzenie, która ma co najmniej 25 cm głębokości i 30 cm x 30 cm szerokości. Zmieszaj ziemię z wykopanej dziury z kompostem i/lub torfem.
Składanie róż
Sadź różę tak głęboko, że szyja różana (miejsce połączenia korzeni z gałązkami) znajduje się około 5 cm pod ziemią. Dobrze przygnieć ziemię i podlewać wystarczająco. Następnie, co wiosnę również podlewać.

