Standardowy doniczka Róża Niebieski
Standardowy doniczka Róża Niebieski 100/130 cm
Niebieska róża w doniczce to piękne dodatki do Twojego ogrodu. O wysokości 100/130 cm i średnicy doniczki 20 cm, ta roślina w doniczce jest idealna do słonecznych miejsc w przepuszczalnej glebie. Zasadź różę w dobrze osuszonej ziemi doniczkowej i regularnie nawoż ją, aby uzyskać bujne kwitnienie. Roślina róż sprawia, że istnieje piękne wyłożenie, zarówno na tarasie, jak i w rabacie.
Dlaczego wybrać Niebieską różę w doniczce?
Niebieska róża w doniczce dodaje koloru i uroku do każdego ogrodu. Dzięki szybkiemu wzrostowi i kwitnieniu, ta róża będzie centrum uwagi Twojej przestrzeni zewnętrznej. Zamów teraz na Plantazon.pl za niską cenę, szybką wysyłkę prosto od hodowcy i gwarancję wzrostu!
- 1 x Standard Pot Rose Yellow
| Nazwa botaniczna | Rosa |
|---|---|
| Kategoria | Roses |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Nie |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 100cm |
| Typ gleby | Dobrze osuszona gleba |
| W pełni dorosła wysokość | 150cm - 200cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 20cm |
Instrukcje dotyczące sadzenia Róży w Doniczce Niebieskiej
Gdy otrzymasz Różę w Doniczce Niebieskiej, pozostaw ją na noc w wiadrze z wodą, aby korzenie mogły się w pełni nasiąknąć. Wykop dziurę o głębokości co najmniej 25 cm i szerokości 30 cm. Zmieszaj ziemię z kompostem i ziemią do doniczek, posadź różę, dokładnie dociskając ziemię. Podlewaj obficie i regularnie nawoż, aby zapewnić optymalny wzrost i kwitnienie. Dodaj granulki obornika wokół pnia, aby dostarczyć dodatkowe składniki odżywcze.

