Taxus x media Hillii 19 cm doniczka
Taxus x media Hillii 19 cm doniczka
Taxus Hillii to kompaktowy, słupkowy drzewo iglaste. Idealny jako żywopłot ze względu na swoje gęste liście. Może być mocno przycięty w razie potrzeby. Taxus będzie ponownie rosnąć z gołego drewna.
Cechy
- Roślina doniczkowa
- Pozycja słoneczna
- Kolor liści zielony
- Szkodliwy w przypadku spożycia
- Odporny na zimno
- Zawsze zielony
- Wysokość dostawy wraz z doniczką 60-80 cm
- 1 iglak
Zalety
Taxus Hillii to doskonała roślina do ogrodu dzięki swojej gęstej strukturze liści i odporności na niskie temperatury.
Niski koszt, szybka dostawa prosto od producentów, oraz gwarancja wzrostu!
- 1 x Taxus x media Hicksii
| Nazwa botaniczna | Taxus x media Hillii |
|---|---|
| Kategoria | Conifers |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Nie |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 20cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 2 m - 3 m |
| Trujący | Tak |
| Wielkość puli | Ø 19cm |
| Rozmiar | 60-80cm |
| USP | Zimozielony |
Krok 1: Przygotowanie korzeni
Namocz korzenie rośliny w wiadrze z wodą przez 2 godziny przed sadzeniem.
Krok 2: Sadzenie
Umieść Taxus Hillii w dobrze przepuszczalnej glebie. Podlewaj regularnie przez pierwsze tygodnie.
Krok 3: Wymagania
Roślina potrzebuje słońca, ale rośnie także w cieniu częściowym. Posadź ją w dole o wymiarach 30x30x30 cm.

