Tulipan Greigii Haute Couture 11/12 cm x 10
Tulipan Greigii Haute Couture 11/12 cm x 10
Tulipany greggie są pięknymi tulipanami do ogrodu kwiatowego i skalnego, kwitną dużymi kwiatami, które pozostają zwarte w wzroście i dlatego nie są tak podatne na warunki atmosferyczne. Roślina jest odporna na zimno i kwitnie wczesną wiosną. Cebule tulipana są już w kolorze, gotowe do sadzenia.
Właściwości
10 cebul tulipanów, wielkość 11/12, cebula kwiatowa, pozycja rośliny słoneczna, odporny na zimno, kwiaty do cięcia, okres kwitnienia wczesną wiosną, już w kolorze.
Zalety produktu
Tulipany Greigii to niezawodne kwiaty, które dodadzą uroku twojemu ogrodowi. Ich kolorowe kwiaty idealnie sprawdzą się do cięcia i ukwiecenia wnętrza.
Gwarancja i dostawa
Dostarczamy najwyższej jakości cebule tulipanów bezpośrednio od producentów, zapewniając szybką dostawę i gwarancję wzrostu.
| Nazwa botaniczna | Tulipa greigii |
|---|---|
| Kategoria | Tulips |
| Subcategory | greigii |
| Dostarczone jako | Bulb |
| Ilość | 10x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wczesna wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 10cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | 11/12 |
| USP | kwiat cięty |
| Price per item | zł 1,19 |
Wskazówki dotyczące uprawy
Tulipan Greigii Haute Couture o średnicy 11/12 cm są idealne do sadzenia z przodu rabaty, ponieważ pozostają dość niskie. Sadzić na głębokości około 8-10 cm w dobrze spulchnionej glebie. Nawozić wczesną wiosną zaraz po przymrozkach organicznym nawozem, a następnie jeszcze raz podczas wzrostu i kwitnienia. Po przekwitnięciu usuwać zwiędłe kwiaty. Pozostawić tulipany aż liście zaczną zmieniać kolor, a następnie wyjąć cebulki z ziemi razem z liśćmi. Opcjonalnie można podzielić bulwy Tulip gr.

