Tulipan lilia 11/12 cm x 10
Tulipan lilia 11/12 cm x 10
Tulipan lilia kwitnie winiąc swoją nazwę od unikalnego kształtu kwiatu przypominającego lilie. Kwiaty mają spiczaste płatki kwiatowe, które są lekko wygięte do tyłu. Produkt zawiera 10 tulipanów bulw.
Korzyści:
Tulipan lilia kwitnie obficie, dodając uroku każdemu ogrodowi. Są łatwe w pielęgnacji i dodają wiosennego kolorytu.
Plantazon:
Oferujemy nasze produkty w niskich cenach, szybką dostawę prosto od hodowców oraz gwarancję wzrostu.
| Nazwa botaniczna | Tulipa |
|---|---|
| Kategoria | Tulips |
| Subcategory | lily flowering |
| Dostarczone jako | Bulb |
| Ilość | 10x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 10cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 40cm - 60cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | 11/12 |
| USP | kwiat cięty |
| Price per item | zł 1,19 |
Sadzenie tulipanów:
Tulipan lilia kwitnący Lilyrosa 11/12 cm rośnie dość wysoko, więc warto to wziąć pod uwagę przy sadzeniu w rabatach. Lepiej je posadzić nieco dalej do tyłu i mniejsze cebulki z przodu lub posadzić je na przykład między lub za stałymi roślinami. Sadzić na głębokości około 8-10 cm w dobrze uprawionej ziemi. Nawozić wczesną wiosną zaraz po mrozie organicznym nawozem, a następnie jeszcze raz podczas wzrostu i kwitnienia. Po zwiędnięciu kwiatów usuń przekwitłe kwiaty. Następnie pozwól tulipanom rosnąć, aż będą.

