Tulipan Triumf Malibu
Tulipan Triumf Malibu 11/12 cm x 10
Tulipan Triumf Malibu to fantastyczne kwiaty do cięcia, idealne do Twojej rabaty. To grupa mocno ulistnionych tulipanów na środku sezonu, które zachwycą swoim solidnym kształtem.
Korzyści:
Tulipany Triumf Malibu dają piękne kwiaty do cięcia o solidnych strukturach, sprawiając, że są doskonałą dekoracją ogrodu.
Gwarancja jakości:
Zamów niskokosztowe tulipany Triumf Malibu w Plantazon i ciesz się szybką dostawą od producentów!
| Nazwa botaniczna | Tulipa 'Malibu' |
|---|---|
| Kategoria | Tulips |
| Subcategory | triumph |
| Dostarczone jako | Bulb |
| Ilość | 10x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wczesna wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 10cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | 11/12 |
| USP | kwiat cięty |
| Price per item | zł 0,99 |
Sadzenie:
1. Sadzić na głębokość około 8-10 cm w dobrze odprawionej ziemi.
Nawożenie:
2. Nawozić wczesną wiosną zaraz po przymrozkach organicznym nawozem, a podczas wzrostu i kwitnienia ponownie.
Uprawa:
3. Po przekwitnięciu usuń zwiędłe kwiaty. Pozwól tulipanom rosnąć aż do momentu gdy liście zaczną opadać.

