Tulipany frędzelkowe Aria Card 11/12 cm x 10
Tulipany frędzelkowe Aria Card 11/12 cm x 10
Tulipany Frędzle są tulipanami z kryształowymi frędzlami na końcu płatków. Zaskakują swoimi pięknymi kształtami i intensywnymi kolorami. Cebula kwiatowa, idealna do sadzenia w słońcu i półcieniu. Mrozoodporne, kwiaty nadające się do cięcia.
Rozmiar i ilość
Rozmiar 11/12 cm, zestaw zawiera 10 cebul tulipanów.
Korzyści
Tulipany Frędzle to doskonały wybór do ogrodu ze względu na swoją wytrzymałość i efektowny wygląd.
Gwarancja
Niski koszt, szybka dostawa od producentów, gwarancja wzrostu.
| Nazwa botaniczna | Tulipa |
|---|---|
| Kategoria | Tulips |
| Subcategory | fringed |
| Dostarczone jako | Bulb |
| Ilość | 10x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Wiosna |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Tak |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 10cm |
| Głębokość rośliny | 10cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 40cm - 60cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | 11/12 |
| USP | kwiat cięty |
| Price per item | zł 1,80 |
Posadzenie Tulipanów Frędzelkowych Aria Card 11/12 cm x 10
Tulipany Aria 11/12 cm można posadzić na środku rabaty. Sadzi się je na głębokość 8-10 cm w dobrze przekopanej ziemi. Nawozi się organicznym nawozem wczesną wiosną i podczas wzrostu oraz kwitnienia. Po przekwitnieniu usuwa się zwiędłe kwiaty i wyciąga cebulki z ziemi.

