Yew x media Hicksii 19 cm donica
Yew x media Hicksii 19 cm donica
Taxus x media Hicksii, ma kolumnowy wzrost i nadaje się do sadzenia jako żywopłot, ale także jako roślina solitarna. Jego piękne ciemnozielone liście otaczają szkarłatne jagody. Znosi szeroki zakres gleb, pod warunkiem zapewnienia drenażu i obfitego przycinania, gdy jest to konieczne.
Cechy:
- Roślina doniczkowa
- Roślina pozycja słoneczna
- Kolor liści zielony
- Szkodliwy w przypadku spożycia
- Mrozoodporny
- Wiecznie zielony
- Wysokość dostawy wraz z doniczką 40-50 cm
- 1 iglorodowce
Zalety produktu:
Yew x media Hicksii to piękny i łatwy w pielęgnacji krzew, który doda uroku Twojemu ogrodowi.
Niski koszt, szybka dostawa prosto od producenta, i gwarancja wzrostu!
- 1 x Taxus x media Hicksii
| Nazwa botaniczna | Taxus x media Hicksii |
|---|---|
| Kategoria | Conifers |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Nie |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Głębokość rośliny | 20cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 150cm - 200cm |
| Trujący | Tak |
| Wielkość puli | Ø 19cm |
| Rozmiar | 40-50cm |
| USP | Zimozielony |
Instrukcje:
Dla uzyskania najlepszych rezultatów przy sadzeniu Yew x media Hicksii 19 cm donica zalecamy namoczenie korzeni w wodzie przez 2 godziny przed sadzeniem. Sadź rośliny w dobrze przepuszczalnej glebie i przez pierwsze tygodnie po posadzeniu obficie podlewaj. Potrzebują one słońca, ale także rosną w częściowym cieniu. Dla pojedynczego krzewu wykop dołek o wymiarach około 30x30x30 cm, wymieszaj ziemię ogrodniczą z trochę ziemią z doniczki i posadź Yew x media Hicksii 19 cm donica tak, aby korzenie było dobrze covered.

