Alchemilla mollis "Robustica' 12 cm
Alchemilla mollis "Robustica' 12 cm - Języcznik pospolity
Rosnąca do 15-20 cm, Alchemilla mollis "Robustica' jest idealna do rabat kwiatowych, używana jako roślina okrywowa czy brzegowa. Jej eleganckie liście i świeżożółte kwiaty stanowią piękną ozdobę ogrodu.
Korzyści
Alchemilla mollis "Robustica' kwitnie latem, dodając koloru i wdzięku do ogrodu. Roślina jest łatwa w pielęgnacji i wręcz zachęca do ponownego kwitnienia po przycięciu starych łodyg kwiatowych.
Niski koszt i Szybka dostawa
Zamów już teraz Alchemilla mollis "Robustica' 12 cm online w Plantazon. Dostarczamy prosto od producentów, zapewniając najlepszą jakość i świeżość roślin. Gwarantujemy udane zakupy!
- 1 x Alchemilla mollis "Robustica'
| Nazwa botaniczna | Alchemilla mollis |
|---|---|
| Kategoria | Alchemilla |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 15-20cm |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | Yellow |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Półcień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 45cm |
| Głębokość rośliny | 12cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 12cm |
Alchemilla mollis "Robustica' 12 cm Instrukcje
1. Zasadź rośliny wzdłuż krawędzi rabaty lub w małych grupach co 25-30 cm.
2. Po zakończeniu kwitnienia usuń stare łodygi kwiatowe, aby roślina ponownie zakwitła.
3. Nawoź roślinę wczesną wiosną obornikiem, a od maja do lipca stosuj nawóz NPK 12-10-18.

