Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Begonia Kaskadowa Mix x 3

Begonia tuberhybrida cascade mix
3 bulwy
11,95 zł
Obecnie brak na stanie
SKU
A01834
  • Kup 3 po 10,76 zł za każdy i zaoszczędź 10%
  • Kup 5 po 10,16 zł za każdy i zaoszczędź 15%
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Rozkwitnij swoje otoczenie z Begonia Kaskadowa Mix x 3. Idealne do ozdabiania doniczek, koszy wiszących i balkonowych.

Begonia Kaskadowa Mix x 3

Begonia Cascade Mix to piękna mieszanka obficie kwitnących begonii wiszących. Te begonie kwitną od czerwca do października w nadmiarze kolorów. Bulwy produkuje wiele pięknych jasnych kwiatów od wczesnego lata i są idealne do ozdabiania doniczek, koszy wiszących i balkonowych.

Korzyści produktu

Begonia Cascade Mix jest bardzo odpowiednia do donic, wiszących doniczek, pojemników oraz na rabaty. Nawoź je dwa do trzy razy w tygodniu płynnym nawozem roślinnym dla najlepszych efektów. Sadź je w dobrej, próchniczej ziemi, najlepiej na miejscu, gdzie rano mają dostęp do słońca. Usuwaj stare kwiaty, ponieważ zapobiega to plamom grzybowym na liściach rośliny. Sadź Begonia Cascade Mix wczesną wiosną w płytkich doniczkach z warstwą ziemi. Połóż knole w tej warstwie. Nasze Bulwy Begonia Kaskadowa Mix x 3 są wysokiej jakości i zapewniają piękny efekt po wsadzeniu.

Dostawa i Gwarancja Roślin

Kup swoje Begonie Kaskadowe Mix x 3 na Plantazon.pl! Dbamy o niskie ceny, szybką dostawę bezpośrednio od producentów i gwarancję wzrostu każdej rośliny.


  • 3 x Begonia kaskadowa Mix
Detale
Nazwa botanicznaBegonia tuberhybrida cascade mix
KategoriaBegonia
Ilość3x
KwiatyNie
PachnącyNie
Kwiaty cięteNie
OwoceNie
JadalnyNie
LokalizacjaSłońce i cień
WytrzymałyNie
OkrywowaNie
NaturalizacjaNie
Typ glebyWszystkie rodzaje gleb
TrującyNie
Price per itemzł 3,98

Instrukcje Sadzenia i Pielęgnacji

Begonia Cascade Mix jest bardzo odpowiednia do donic, wiszących doniczek, pojemników oraz na rabaty. Nawoź je dwa do trzy razy w tygodniu płynnym nawozem roślinnym dla najlepszych efektów. Sadź je w dobrej, próchniczej ziemi, najlepiej na miejscu, gdzie rano mają dostęp do słońca. Usuwaj stare kwiaty, ponieważ zapobiega to plamom grzybowym na liściach rośliny. Sadź Begonia Cascade Mix wczesną wiosną w płytkich doniczkach z warstwą ziemi. Połóż knole w tej warstwie. Regularnie podlewaj rośliny, ale unikaj nadmiernego namaczania. Staraj się zapewnić im regularne nasłonecznienie, aby mogły pięknie rosnąć i kwitnąć przez cały sezon.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®