Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Combo Serce Krwawiące

Bosak korzeniowy
1 bylina
21,95 zł
Obecnie brak na stanie
SKU
A04318
  • Kup 3 po 19,76 zł za każdy i zaoszczędź 10%
  • Kup 5 po 18,66 zł za każdy i zaoszczędź 15%
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj uroki wczesnowiosennych kwiatów z Combo Serce Krwawiące od Plantazon. Piękne sercowate kwiaty, które rozkwitają na długich łodygach - idealne do sadzenia w słońcu i w półcieniu.

Combo Serce Krwawiące

Combo Serce Krwawiące to piękna bylina wczesnowiosenna, która zachwyca niepowtarzalnymi kwiatami w kształcie serca. Roślina ta kwitnie setkami czerwonych i białych kwiatów na zakrzywionych łodygach, otoczonych szaro-zielonym liściem. Doskonale prezentuje się w rabatach ogrodowych lub przy murach, rosnąc zdrowo zarówno w doniczkach, jak i w gruncie. Po kilku latach może zdobyć setki lub nawet tysiące kwiatów, co sprawia, że jest niezwykle efektowna.

Korzyści produktu:

Combo Serce Krwawiące to roślina, która nie tylko dodaje uroku wczesnowiosennemu ogrodowi, ale także przyciąga owady zapylające. Jej niezwykłe kwiaty stanowią piękną dekorację oraz zachęcają do obserwacji kwitnących ogrodowych gości. Dodatkowo, doskonale sprawdza się w obsadzaniu rabat i wnosi do ogrodu niebanalny urok.

Dlaczego warto kupić w Plantazon.pl?

Zamawiając Combo Serce Krwawiące w Plantazon.pl, masz pewność najniższej ceny, szybkiej dostawy bezpośrednio od producenta oraz gwarancji zdrowych roślin, przygotowanych specjalnie dla Twojego ogrodu.


  • 1 x Serduszka okaza³a "Bleeding Heart" czerwona Korzenie odkryte
  • 1 x Seduszka okaza³a Alba bia³a Korzenie odkryte
Detale
KategoriaDicentra
Ilość1x
KwiatyTak
Czas kwitnieniaWiosna
PachnącyNie
Kwiaty cięteNie
Kolor kwiatówRed
OwoceNie
JadalnyNie
LokalizacjaSłoneczny
WytrzymałyTak
OkrywowaNie
NaturalizacjaNie
Odległość roślin45cm
Głębokość rośliny15cm
Typ glebyWszystkie rodzaje gleb
W pełni dorosła wysokość60cm - 80cm
Dojrzała szerokość30cm - 40cm
TrującyNie
RozmiarKorzenie

Sadzenie Serca Krwawiącego

Aby sadzić serce krwawiące, czyli gatunki Dicentra, należy przygotować odpowiednią ziemię kompostową. Kłącza należy sadzić na głębokość około 12 cm w słonecznym lub półcienistym miejscu w ogrodzie. Rośliny te mogą być również uprawiane w dużych donicach, pod warunkiem zapewnienia im przepuszczalności gleby i dobrego drenażu. Wiosną zaleca się nawożenie granulowanym obornikiem, a rośliny najlepiej sadzić w miejscach chronionych przed wiatrami wiosennymi, aby uniknąć uszkodzeń pędów.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®