Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

DCM Nawóz do trawy ozdobnej Mg 750 gr BIO

28,95 zł
Obecnie brak na stanie
SKU
A10895
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Specjalnie dostosowany nawóz do trawy ozdobnej DCM Mg 750 gr BIO. Spraw, by twoje trawy wyglądały pięknie i zdrowo. Kup teraz na Plantazon.pl!

Nawóz do trawy ozdobnej

Dekoracyjne trawy są łatwe w uprawie i zadowalają się niewielką ilością. Wystarczy im trochę odpowiedniego nawozu, a one zwrócą ci dużo radości. Nawóz organiczny DCM do traw ozdobnych Bambus ma łagodne, długotrwałe działanie i specyficzną kompozycję z dużą ilością potasu, która zapewnia mocne łodygi i liście. Można go stosować w ogrodzie biologicznym. Można korzystać z tego nawozu w okresie od lutego do października. Stosować 100 – 150 gram na m2. Jest to kompleksowy nawóz organiczny NPK 7-4-10. Dzięki swojej skuteczności, Twoje trawy będą zawsze pięknie zadbane i zdrowe.

Niski koszt i szybka dostawa

Nawóz organiczny DCM do trawy ozdobnej Mg 750 gr BIO jest nie tylko skuteczny, ale również ekonomiczny. Kup teraz na Plantazon.pl i ciesz się pięknymi trawami w swoim ogrodzie już teraz!


  • 1 x DCM Nawóz organiczny do traw 750g
Detale
KategoriaInne
Ilość1x

Instrukcje

Instrukcje znajdziesz na opakowaniu produktu oraz wskazówki dotyczące ilości i okresu stosowania nawozu. Postępuj zgodnie z nimi, aby uzyskać najlepsze efekty w uprawie trawy ozdobnej.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®