Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

DCM Torf/Ziemia dla Roślin Doniczkowych 10 L Bio

27,95 zł
Magazyn 53
SKU
A10934
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj ekologiczną ziemię do doniczek DCM Torf/Ziemia dla roślin doniczkowych 10 L Bio. Niezbędna mieszanka dla twoich roślin, teraz dostępna na Plantazon.pl!

DCM Torf/Ziemia dla Roślin Doniczkowych 10 L Bio

Ziemia do doniczek Ecoterra® Rośliny pokojowe to idealna ziemia do doniczek dla twoich roślin doniczkowych. Ziemia ta zawiera drobne kamyki wulkaniczne, które utrzymują pory ziemi otwarte, dzięki czemu nawet po wielokrotnym podlewaniu zachowuje swoją lekkość. Dodatkowe włókna kokosowe zapewniają równomierne rozprowadzenie wody w ziemi do doniczek. Ziemia do doniczek pełni nie tylko funkcję podłoża, w którym rośliny korzenią, ale także rezerwuaru wody i składników odżywczych.

Składniki odżywcze muszą być uwalniane nieustannie i równomiernie. Dlatego do ziemi do doniczek dodano opóźnione uwalnianie organicznych nawozów. Ta ziemia już zawiera odpowiednie podstawowe składniki odżywcze na 3 miesiące. Wypalane i wyprane granulki z czystej gliny. Nadaje się do hydroponiki oraz jako dekoracyjny materiał okrywający. Zapewnia lepszą drenaż w doniczkach. Możesz korzystać z tej ziemi do doniczek przez cały rok. To ziemia do doniczek z lawy wulkanicznej i włókien kokosowych.

Niski koszt i szybka dostawa!


  • 1 x DCM Ecoterra ziemia do kwiatków 10l
Detale
KategoriaInne
Ilość1x
Volume10 ltr

Instrukcje

Instrukcje znajdziesz na opakowaniu artykułu. Zapewnią one dokładne wskazówki dotyczące użycia i pielęgnacji ziemi do roślin doniczkowych DCM EcoTerra. Postępuj zgodnie z nimi, aby zapewnić zdrowy wzrost swoich roślin.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®