Hebe Tricolor
Hebe Tricolor - Hebe Tricolor
Hebe tricolor, znany również jako hebe trójkolorowa, to zwarty krzew z szarozielonymi liśćmi z białymi brzegami. Młode liście są czerwono obrzeżone. Roślina ta kwitnie bardzo długo czerwonofioletowymi kwiatami. Ochronić ją przed zimnym wiatrem.
Atrybuty:
- Roślina doniczkowa
- Roślina w słońcu i półcieniu
- Dwukolorowy liść
- Mrozoodporny
- Fioletowy kolor kwiatu
- Kwitnienie w lato-jesień
- 1 roślina
Zalety:
Hebe Tricolor to piękna ozdoba ogrodu, która cieszy oko swoim dwukolorowym liściem i długim okresem kwitnienia. Odporna na mróz, sprawdzi się zarówno w donicy, jak i w ogrodzie.
Gwarancja i dostawa:
Kupując Hebe Tricolor w Plantazon, masz pewność niskiej ceny, szybkiej dostawy prosto od producentów oraz gwarancji wzrostu rośliny.
- 1 x Hebe Tricolor
| Nazwa botaniczna | Hebe sutherlandii 'Tricolor' |
|---|---|
| Kategoria | Hebe |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Ilość | 1x |
| Kwiaty | Tak |
| Czas kwitnienia | Lato-Jesień |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Kolor kwiatów | Purple |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słońce i cień |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 20cm |
| Typ gleby | Any soil |
| W pełni dorosła wysokość | 60cm - 80cm |
| Dojrzała szerokość | 30cm - 40cm |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 12cm |
Jak posadzić Hebe Tricolor:
Krzewy korzeniowe, dostarczone bez doniczki: Dobrze rozłóż korzenie krzewu i pozostaw go na 12 godzin w wiadrze z wodą przed posadzeniem. Ważne jest, aby roślina dobrze nasiąknęła wilgocią, co pozwoli jej szybciej tworzyć białe korzenie.
Krzewy uprawiane w doniczkach: Wyjmij roślinę z doniczki i przekrój ostrym nożem bryłę korzeniową w trzech miejscach, a następnie lekko rozłóż ją. To sprzyja przyszłemu wzrostowi rośliny w ogrodzie, jeśli tego nie zrobisz, roślina może zostać.

