Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Krokusy Vernus Pickwick x 20

Crocus vernus Pickwick
Bulwa(y)
25,95 zł
Dostępny ponownie następnej jesieni
SKU
A01248
  • Kup 3 po 23,36 zł za każdy i zaoszczędź 10%
  • Kup 5 po 22,06 zł za każdy i zaoszczędź 15%
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj piękne Krokusy Vernus Pickwick x 20 na Plantazon.pl. Doskonale sprawdzają się na rabatach oraz do naturalizacji w trawie. Kup teraz i ozdób swój ogród!

Krokusy Vernus Pickwick x 20

Krokusy Vernus Pickwick to piękne krokusy średnio-wiosenne o dużej fioletowo-białej paskowanej koronie kwiatowej z jasnopomarańczowymi pręcikami wewnątrz. Sadź Krokusy Vernus Pickwick dostatecznie głęboko (około 6-8 cm) i będą wracać przez wiele lat do Twojego ogrodu. Doskonale sprawdzają się na rabatach oraz do naturalizacji w trawie i wyglądają imponująco, gdy posadzone są w dużej ilości, aby stworzyć efekt dywanu. Krokusy Vernus Pickwick są żonkilami, mrozoodporne i pakowane w zestawie 20 sztuk.

Korzyści

Krokusy Vernus Pickwick to doskonały dodatek do twojego ogrodu, dodając koloru i życiodajnego piękna. Sprawiają, że każdy teren staje się atrakcyjniejszy i bardziej urokliwy. Dodatkowo, sadzenie krokusów Vernus Pickwick jest proste, a efekt, jaki tworzą, jest niewątpliwie zachwycający.

Dostawa

Zamów już teraz Krokusy Vernus Pickwick na Plantazon.pl! Zapewniamy niskie ceny, szybką dostawę prosto od producentów oraz gwarancję wzrostu dla Twoich roślin.


  • 20 x Krokus wiosenny "Pickwick" 7/8 cm
Detale
Nazwa botanicznaCrocus vernus Pickwick
KategoriaCrocus
Dostarczone jakoCorms
Ilość20x
KwiatyNie
PachnącyNie
Kwiaty cięteNie
OwoceNie
JadalnyNie
LokalizacjaSłońce i cień
WytrzymałyTak
OkrywowaNie
NaturalizacjaNie
Typ glebyWszystkie rodzaje gleb
TrującyNie
Price per itemzł 1,30

Sadzenie Krokusów Vernus Pickwick

Krokusy Vernus Pickwick woli wychodzić w dużych ilościach z przodu granicy w skałach. Na zewnątrz powinieneś wybrać lokalizację jak najbardziej nasłonecznioną. Przygotuj miejsce odpowiednio: rozluźnij glebę i dodaj trochę organicznych granulowanych nawozów do ziemi. Jeśli pogoda jest szczególnie sucha, podlewaj, gdy pędy zaczynają wychodzić. Nie trzeba usuwać zwiędłych kwiatów; pozwól, aby Krokus Vernus Pickwick obumierał naturalnie, ponieważ żywice.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®