Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Mieszanka Kwiatów dla Biedronek

58,95 zł
Magazyn 11
SKU
A10882
  • Kup 2 po 53,06 zł za każdy i zaoszczędź 10%
  • Kup 3 po 50,11 zł za każdy i zaoszczędź 15%
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Specjalna mieszanka kwiatów, która przyciąga biedronki, aby pomóc w walce ze szkodliwymi mszycami. Kup teraz na Plantazon.pl!

Mieszanka Kwiatów dla Biedronek

Mieszanka kwiatowa dla biedronek firmy DCM to specjalnie skomponowana mieszanka nasion, która przyciąga biedronki. Zarówno larwy, jak i dorosłe osobniki biedronki żerują na wielu szkodliwych mszycach i sadziec, czyli grzybie związanym z obecnością mszyc. Wykorzystując mieszankę kwiatową dla biedronek, sprowadzasz do swojego ogrodu więcej tych pożytecznych owadów, które mogą naturalnie zwalczać mszyce. Mieszanka zawiera ponad 20 różnych gatunków jednorocznych i wieloletnich nasion kwiatów, takich jak chaber, łubin, oczka dziewicy, kosmos i mak. Możesz używać tej mieszanki przez cały rok. Użyj 52 g na m². Zawiera ona nasiona kwiatów + organiczny środek poprawiający glebę (50% substancji organicznych).

Prosty sposób na sprowadzenie do ogrodu pożytecznych biedronek, które pomogą w zwalczaniu mszyc i poprawią zasięg kwiatów w ogrodzie.

Niskie koszty, szybka dostawa prosto od producentów, oraz gwarancja wzrostu.


  • 1 x DCM Nasiona kwiatów wabi¹ce biedronki 520g
Detale
KategoriaInne
Ilość1x

Instrukcje

Instrukcje znajdziesz na opakowaniu artykułu. Dodatkowo, posiej nasiona w przygotowanej glebie, utrzymuj wilgotność i ciesz się efektami pojawienia się pożytecznych ofiar garderób w Twoim ogrodzie.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®