Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Organiczny nawóz do trawnika Dcm 3 kg

75,95 zł
Tylko 3 do końca dostawy 3-4 dni
SKU
A10869
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Oferujemy organiczny nawóz do trawnika DCM 3 kg z wysiewnikiem. Zadbaj o piękny i zdrowy trawnik przez całe lato. Kup teraz na Plantazon.pl!

Organiczny nawóz do trawnika Dcm 3 kg

Roczne drugie nawożenie zapewnia ci możliwość cieszenia się całorocznym, głębokozielonym trawnikiem. Idealnym rozwiązaniem jest nawóz organiczny do trawy DCM. Ten nawóz pozwala cieszyć się pięknym trawnikiem przez całe lato. Dzięki użyciu tego nawozu twoja gleba trawnika będzie miała lepszą retencję wody i większą zdolność do zatrzymywania wilgoci. Łagodnie działające składniki odżywcze stopniowo się uwalniają, co gwarantuje spokojny i równomierny wzrost trawy. Koszenie trawy jest nieuniknione, ale dzięki temu nawozowi unikniesz dodatkowych koszeń. Idealny do młodych, niedawno założonych trawników. Podstawowe nawożenie dla istniejących trawników. Możesz używać tego nawozu od wiosny do lata. Użyj 0,5 - 1,5 kg na 10 m². To złożony organiczny nawóz zawierający magnez, NPK 9-4-7 + 2 MgO.


Niski koszt i szybka dostawa gwarantowana!


  • 1 x DCM nawóz do trawników 3kg z wysiewnikiem
Detale
KategoriaInne
Ilość1x

Instrukcje

Instrukcje znajdziesz na opakowaniu produktu. Postępuj zgodnie z nimi, aby dokładnie nawozić swój trawnik organicznym nawozem DCM 3 kg z wysiewnikiem.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®